czwartek, 7 listopada 2013

Spływ kajakowy, Kajaki - Łyna

Spływ kajakowy na Mazurach szlakiem Łyna?

Chcesz zapisać się na spływ kajakowy rzeką Łyna?


Szlak Łyna to bardzo interesujący i przepiękny szlak kajakowy na Mazurach, są nimi zainteresowane osoby, które są początkujące oraz ci, którzy spływają nim od lat ;-)

Spływ na szlaku Łyna zaczyna się w miejscowości Kurki, znajduje się ona w miejscu, gdzie styka się rzeka Marózka oraz początkowy szlak rzeki Łyny - jest to dokładnie 16 km na wschód od miejscowości Olsztynek.

Trasa tego spływu kajakowy jest bardzo, ale to bardzo zróżnicowana, szlak ten zadowoli nawet najbardziej wybrednych turystów!!! Na szlaków kajakowy Łyna występują bardzo dzikie odcinki rzeki, które przy okazji są bardzo ładne. Zawiera także spokojniejsze odcinki rzeki, które idealnie nadają się dla osób początkujących!!! Zdarza się, że rzeka płynie wśród podmokłych łąk oraz przez stare miasta (jest tam wiele pięknych zabytków) - jest czym nacieszyć oko ;-) Czasami rzeka przepływa przez malownicze jeziora.

Na trasie jest sporo powalonych drzew, woda w rzece jest bardzo czysta oraz bardzo często występuje nurt sprawia, to, że szlak ten jest bardzo atrakcyjny!!!

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://splywy-kajakowe-mazury.blogspot.com/p/kontakt.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz