piątek, 3 stycznia 2014

Grupowe spływy kajakowe mazury

Grupowe spływy kajakowe na Mazurach. Jeśli chcesz się wybrać z większą grupą na Mazury, to musisz wiedzieć, że firma AS-TOUR organizuje grupowe spływy kajakowe na Mazurach oraz północnych rzekach Polski ;-)


Firma AS-TOUR zajmuje się organizacją spływów kajakowych na Mazurach oraz rzekach, które znajdują się w północnej Polsce. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty spływów kajakowych, którą przygotowaliśmy z myślą o: większych grupach, grupach szkolnych oraz studentach ;-) Dla dużych grup szkolnych i nie tylko mamy do zaoferowania rabaty, które sprawią, że Wasz wypoczynek będzie jeszcze tańszy!!! Osoby, które są opiekunami spływów kajakowych nie muszą za niego płacić ;-)

Jeśli chcecie Państwo ustalić termin swojego spływu kajakowego, to wystarczy, że napiszecie na nasz adres e-mail: kajakowe@splywy.pl lub zadzwonicie pod numer telefonu: 608 319 014, a wspólnie ustalimy program oraz termin Waszego spływu kajakowego!

Prosimy pamiętać, że dla firmy AS-TOUR bezpieczeństwo jest na pierwszym miejscu, dlatego od wielu lat współpracujemy z ratownikami WOPR. To ratownicy WOPR przed rozpoczęciem spływu kajakowego pokażą Państwu jak należy obsługiwać kajak oraz poinstruują Państwa jak zachować bezpieczeństwo podczas spływu kajakowego ;-)

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://splywy-kajakowe-mazury.blogspot.com/p/kontakt.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz