niedziela, 12 stycznia 2014

Kajaki na Mazurach 2014, Wyjazd na Mazury 2014

Kajaki, spływy na Mazurach 2014 - tanie spływy kajakowe na Mazurach 2014


Chcesz wyjechać na kajaki na Mazurach 2014? Jesteś zainteresowany spływem kajakowym 2014? Firma As-Tour zajmuje się organizowaniem takich spływów na Mazurach oraz najpiękniejszych rzekach, które znajdują się w północnej Polsce!!!

AS-TOUR organizuje spływy na następujących rzekach: Krutynia, Biebrza, Wda, Brda, Rospuda, Czarna Hańcza oraz innych najpiękniejszych rzekach, które położone są na terenie całej północnej Polski - na samym początku spływy kajakowe, kajaki były organizowane tylko na Mazurach, ale z roku na rok zainteresowanie spływami kajakowymi jest coraz większe, więc postanowiliśmy organizować także spływy kajakowe właśnie na rzekach północnej Polski.

Jeśli chcesz sam sobie zorganizować spływ kajakowy, to wiedz, że u nas możesz to zrobić: możesz wybrać sobie sprzęt kajakowy (posiadamy wypożyczalnię kajaków), ekwipunek oraz datę rozpoczęcia i zakończenia spływu kajakowego. My dostarczymy kajaki oraz ekwipunek na miejsce rozpoczęcia spływu kajakowego oraz odbierzemy cały sprzęt z miejsca w którym spływ kajakowy się kończy. Na czas spływu kajakowego możecie Państwo zostawić swój samochód na naszym parkingu (za darmo).

Pamiętaj! Mazury można odwiedzić zarówno w okresie letnim jak i zimowym!!! Na spływ kajakowym szlakiem Krutynia możesz się wybrać w lecie oraz w zimie!!! 

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://splywy-kajakowe-mazury.blogspot.com/p/kontakt.html  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz