czwartek, 9 stycznia 2014

Wakacyjny spływ kajakowy, Kajaki na Mazurach 2014

Masz ochotę spędzić wakacje 2014 na Mazurach? Lubisz pływać kajakami po przepięknych rzekach na Mazurach, czy po szlakach północnej Polski?


Firma AS-TOUR od ponad 20 lat zajmuje się organizacją spływów kajakowych na Mazurach oraz po najpiękniejszych szlakach kajakowych w całej północnej Polsce, mamy w tym ogromne doświadczenie, musicie Państwo wiedzieć, że jesteśmy jedną z największych firm w całej Polsce, dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu spore atrakcje przy bardzo niskich cenach!!!

Organizujemy spływy kajakowe w okresie letnim oraz zimowym (na życzenie klientów), zajmujemy się także organizacją spływów kajakowych w długie weekendy majowe oraz czerwcowe. Co do szlaków kajakowych, to spływy kajakowe organizujemy najczęściej na następujących szlakach kajakowych: Krutynia, Brda, Wda, Pisa, Łyna, Czarna Hańcza.

Organizujemy spływy kajakowe grupowe oraz indywidualne, z tym, że spływy kajakowe indywidualne trzeba z nami wcześniej uzgodnić - dostarczymy Państwa kajak na miejsce spływu oraz odbierzemy go po zakończonym spływie!!!

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://splywy-kajakowe-mazury.blogspot.com/p/kontakt.html  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz